اطلاعات سربرگ
کلینیک آبان

انسان در ابعاد و عرصه هاي مختلف زندگي (رشد و تكامل، تحصيل، اشتغال، ازدواج، سلامتي، زندگي اجتماعي) اغلب با موقعيت‌هاي متعارض، تنش‌زا و چالش برانگيزي مواجه مي‌گردد كه بسياري از آن‌ها با سلامت و بهزيستي او مرتبط است. چنين موقعيت‌هايي و به طور خاص مشكلات مرتبط با سلامتي، نه تنها فرد را متاثر مي‌سازد، بلكه در بيشتر اوقات خانواده، نزديكان و عملكرد تحصيلي، شغلي و روابط اجتماعي فرد را نيز در معرض خطر آسيب قرار مي‌دهد. گاهي اوقات بروز موقعيت‌هاي تنش‌زا و بحراني به از هم گسيختگي فرد و كاهش توانايي او براي تعريف، تحليل و تدبير مسئله منجر مي‌شود. در چنين شرايطي ياري كارشناسانه مي‌تواند به او كمك كند تا با شناخت بهتر و چندجانبه مسئله، شناسايي راه حل‌هاي گوناگون، اتخاذ تصميم مناسب و بالاخره عمل، تعادل را بازيابد. معمولاً نيز اغلب افراد در اين موقعيت‌ها در جستجوي مشاوره و كسي كه بتواند مشاور خوبي باشد، برمي‌آيند.

در این راستا مركز مشاوره و خدمات روانشناختي آبان از سال ۱۳۹۰ با مجوز رسمي از سازمان بهزيستي  در محيطي مناسب و با كادري توانمند شروع به فعاليت نموده كه در طي 11 سال اخير به لطف خداوند توانسته است رضايت همشريان و ارگانهاي طرف قرار داد را جلب كند.
 :
حیطه فعالیت مرکز مشاوره تخصصی آبان

 روانپزشکی و روانشناسی بالینی

 

 روانکاوی و مشاوره خانواده و ازدواج 

 

 مشكلات جنسی و زناشوئی

 

کودک و نوجوان

 

روانسنجی

 

مشاوره تحصیلی

 

صنعتی و سازمانی

 

رواندرمانی چاقی

 

افسردگی

 

اضطراب

 

پرخاشگری

 

وسواس

 

نوروفیدبک و بیوفیدبک

 

در خدمت مراجعین محترم می باشد.همچنین کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی ویژه عموم و دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره در مرکز برگزار می شود.